درباره نوبرونه

اهداف نوبرونه چیه؟

حمایت از تولیدات داخلی

برخی از محصولات نوبرونه، توسط افرادی تولید میشن که سرپرست خانوار هستند و محلی برای عرضه ندارن. ما این افراد رو شناسایی می کنیم و البته حواسمون هست که این محصولات، کیفیت مورد قبول مشتری رو داشته باشن.

محصولات طبیعی و سالم

نوشیدنی ها، بخش مهمی از خوراکی های روزمره ما هستند. برای همین ما تمام تلاشمون رو می کنیم تا گرم نوش و سردنوش های طبیعی رو بدون هیچ ماده افزودنی به دست شما برسونیم.

عرضه محصولات اصیل کویر

نوبرونه، از دل کویر شکل گرفته و ما می خوایم محصولاتِ کویری که خیلی خوش عطر و خوش طعم هستن رو به سراسر ایران بفرستیم. و امیدواریم که کیفیت، معیارِ انتخابمون باشه.

ما ایرانیا علاقه زیادی به خوردن چای داریم. آمارها نشون میدن ما بطور متوسط روزانه ۳ لیوان چای مصرف می کنیم! ما در نوبرونه، قصد داریم به این نوشیدنی تنوع بیشتری بدیم ضمن اینکه برای سلامتیتون هم مفید باشه. و امیدواریم که خوردنش جزو عادت های خوبتون بشه. گرم نوش های نوبرونه، گیاهان/ میوه هایی هستند که بصورت جداگانه یا ترکیبی در بسته بندی های متنوع موجودن. شما میتونین این محصولات رو بعد از خرید مثل چای دم کنین و از طعم بی نظیرش در هر فصلی از سال لذت ببرین.

بدن ما روزانه حداقل ۸ لیوان آب نیاز داره، اما ما معمولا اینرو فراموش می کنیم. سردنوش های نوبرونه، در واقع شهدِ غلیظ شده گیاهان/میوه هاست که شما میتونین یه نوشیدنی خوشمزه و سالم رو باهاش تهیه کنین و به سلامتیتون اهمیت بدین. ما سعی می کنیم برای حفظ سلامت مشتریامون از شکر کمتری استفاده کنیم و سردنوش هامون رو با عسل تهیه کنیم تا زندگی براتون خوشمزه تر بشه. لازمه بگیم این نوشیدنی ها به فصل خاصی محدود نمیشن و شما میتونین هر فصل که خواستین شربت های متنوع فصل رو سفارش بدین.

هر گیاهی در نوبرونه، میتونه کاربردای زیادی داشته باشه که این از خصوصیات بارز محصولات کویره. ما در نوبرونه سعی کردیم کاربردای مختلف رو براتون معرفی کنیم. این بخش در واقع شامل پودر انواع گیاهان/ میوه ها میشه که بعنوان ادویه یا چاشنی میتونید همراه غذا یا سالاد استفاده کنین. ادویه های نوبرونه، با نهایت دقت و از محصولات مرغوب تهیه میشن. پس اگه میخواین طعم جدید و ماندگار به غذاتون بدین، از این بخش غافل نشین.